SVÁŘEČ
AC Jobs
Rokycany
před 8 dny

Máte vystudovanou SOŠ / SOU ve strojírenství? Umíte číst z výkresové dokumentace? Rád byste se dál vzdělávali v oblasti svařování?

Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, hledá vhodné kandidáty na pozici : SVÁŘEČ - JUNIOR (22 - 25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba svárů dle technické dokumentace
  • Příprava materiálů ke svařování
  • Kontrola připraveného materiálu a vyhotoveného výrobku
  • Dodržování procesů svařování
  • Co požadujeme?

  • SOŠ / SOU strojírenství
  • Zkušenosti se svařováním - výhodou
  • Úřední zkoušky svařování CO2 - výhodou
  • Manuálně zručného člověka
  • Co nabízíme?

  • Zvyšování kvalifikace
  • Příspěvek na stravování
  • Roční a věrnostní odměny
  • Požádat