EXPEDIENT/LOGISTIK
AC Jobs
Břeclav
před 5 dny

Máte praxi v obchodním nebo logistickém oddělení? Jste komunikativní, flexibilní a máte vytrvalost a zákaznický přístup?

Anglický jazyk ovládáte slovem i písmem? Pokud ano, zašlete svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta či kandidátku na pozici : EXPEDIENT / LOGISTIK

Pracovní náplň

  • zajištění činnosti s expedicí výrobků k zákazníkovi
  • jednání se zákazníky
  • koordinace a tvorba plánu expedic
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními
  • administrativa (evidence faktur za dopravu, párování s objednávkami...)
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ekonomického / technického zaměření
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • praxi v obchodním / logistickém oddělení
  • uživatelská znalost PC
  • komunikativnost, spolehlivost
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pravidelné profesní vzdělávání a příspěvek na jazykové vzdělání
  • Závodní stravování za zvýhodněnou cenu
  • Relokační příspěvek pro vzdálenější kandidáty
  • Firemní akce, teambuilding
  • Požádat