ABSOLVENT VŠ (absolventské místo)
ČEZ Distribuce
Děčín
před 28 dny

BAVÍ VÁS ENERGETIKA A CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí.

POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

rámci činností, které budete vykonávat, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe. Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou.

Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50 / 1978 Sb.

Svoji kariéru můžete začít v oddělení Měření CS, které zodpovídá za řízení a koordinaci činností souvisejících se zajišťováním přímého měření na napěťové hladině nízkého napětí, zajišťuje servisní činnost u měření typu C a M, přijímačů HDO a spínacích hodin.

Podrobnější náplň Vám rádi sdělíme u přijímacího pohovoru.

POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

Požadujeme VŠ vzdělání v oboru elektro a řidičský průkaz sk. B. Základní znalosti energetické legislativy vítáme.

CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY VÁM?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení budete mít možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Benefity jako týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky a jiné výhody.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost