VEDOUCÍ ÚDRŽBY (5 týdnů dovolené, bonusy za docházku, příspěvek na životko)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Rozšiřujeme tým údržby o nově vytvořenou pozici vedoucího pro 5 údržbářů výrobní firmy. Nutností jsou vedoucí zkušenosti stejně jako praxe z mechanické či / a elektroúdržby.

Výhodou pak znalost němčiny. CO BUDETE DĚLAT? Vést 5 kolegů mechanické údržby a elektroúdržby Starat se o technickou správu budov a zařízení Zajišťovat externí údržbářské práce Spolupracovat na zlepšování postupů práce Plánovat údržbu pro stroje Řešit další problémy v oblasti údržbyNabízíme : Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc 5 týdnů dovolené Flexibilní pracovní dobu Měsíční bonusy za docházku Příspěvek na životko a penzijko Hrazené jazykové kurzy Zajímavé akce pro zaměstnance Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost