Testování asistenčních a komfortních systémů
Digiteq Automotive
Mladá Boleslav, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit.

Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

OborZajímají Tě automobily, hledáš práci na zajímavých projektech ve vývoji elektronických systémů? Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás!Staň se důležitou součástí dynamické firmy, která vytváří propojení mezi výrobci automobilů a dodavateli.

Naše příslušnost ke koncernu Volkswagen nám umožňuje spolupracovat nejen s výrobci automobilů a originálního příslušenství, ale i s dodavateli elektronických komponentů na mezinárodní úrovni.

Popis činností-Podpora vývoje a testování elektronických jednotek pro společnost Škoda Auto, a.s.-Stavba specifických měřících stanovišť-Odborná podpora pro koncernové systémy a aplikace při vývoji-Práce s technickou dokumentací (technické výkresy, specifikace, normy)-Práce s diagnostikou vozidla-Specializovaná měření na vozech (osciloskop, proudová sonda, aj.

měřící zařízení)-Spolupráce při vývoji elektroniky s koncernem Volkwagen-Účast na zahraničních zimních a letních zkouškách-Příprava elektromobilů pro další činnosti konstruktérů a zodpovědnost za vysokonapěťové části

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost