Strážný/á, vrátný/vrátná
DIOL družstvo
Příbor
před 4 dny
source : Hitprace

z. 5.2.2020, a : 3.8.2020Místo je vyhrazeno pro pracovníky OZP.Družstvo invalidů s více než 60 letou tradicí a individuálním přístupem ke zdravotně postiženým hledá spolehlivé a odpovědné zaměstnance na pozici pracovník ostrahy vrátnice pro pracoviště v Příboře.

Požadujeme čistý trestní rejstřík, zdravotní způsobilost pro výkon práce včetně kontrolních pochůzek, spolehlivost, samostatnost a ochotu pracovat.

Praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou. Předdůchodový věk pro nás není překážkou. Nabízíme Vám zaškolení zkušenými kolegy, díky čemuž získáte práci na hlavní pracovní poměr ( pracovní smlouvu vč.

odvodů na důchod) na zkrácený pracovní úvazek, pracovní směny v délce 12 hodin. Za Vaši práci nabízíme odměnu ve výši 97,- Kč / hod + příplatky za noční, víkendy a svátky.

Dále máte možnost získat pravidelné odměny za dobře odvedenou práci v závislosti na hodnocení vedoucího. Pro sjednání osobní schůzky prosím volejte personální oddělení firmy na tel.

731 843 245 - paní Koutná od 8 : 00 - 15 : 00 hod, nebo zašlete svůj životopis na e-mail : diol diol.cz. Děkujeme Vám.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost