Administrativní pracovník (ZTP)
FN MOTOL
Úvalu, Praha
před 1 dnem

Typ : volné místo - vhodné pro zdravotně postižené / znevýhodněné osoby Pracoviště : Dětská poliklinika - recepce Požadavky :

Základní znalost práce na PC, dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování.

Preferujeme osoby se zdravotním postižením / znevýhodněním.

Datum nástupu : 1.1.2019 Náplň práce :

Osobní a telefonický kontakt s pacienty a jejich doprovodem, sdělování informací. Distribuce dokumentace pacientů na příslušné ambulance (dokumentace přijede výtahem z centrální kartotéky).

Možnost zkráceného či sdíleného úvazku.

Poznámky :

Nabízíme práci v pěkném, novém a bezbariérovém prostředí. Odměňování podle NV č. 341 / 2017 Sb. v platové třídě 7. Zaměstnanecké výhody, 5 týdnů dovolené.