Statik
J2L CONSULT, s.r.o.
Hodonín, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce

Společnost J2L CONSULT, s.r.o. je statická kancelář zabývající se projekční a stavební činností, do našeho týmu hledáme posilu na pozici : STATIK.

Pozice vhodná jak pro absolventy, tak i pro lidi s praxí. Pro studenty nabízíme individuální trainee programy za účelem přivýdělku během studia a nabití praxe.

NÁPLŇ PRÁCE :

  • navrhování nosných konstrukcí ve stupních DSP a DPS
  • následná tvorba výkresové dokumentace - AutoCAD, CADKON+ RC
  • POZICE VHODNÁ PRO :

  • pro čerstvé absolventy VŠ
  • pro lidi s praxí
  • pro studenty
  • POŽADUJEME :

  • alespoň základní orientaci ve statice budov
  • svědomitost, zodpovědnost
  • případě zájmu se těšíme na Vaše životopisy zaslané emailem.

    Benefity

    Možnost práce z domu, pravidelné konzultace v kanceláři.

    Práce v nekorporátní firmě s osobním přístupem.

    5 týdnů dovolené + možnost individuálního volna.

    Mobilní telefon, příspěvek na stravování.

    Platové ohodnocení v závislosti na výsledcích.

    Účast na školeních a konferencích, firemní akce.

    Nabízená mzda

    13. plat, účast na zisku společnosti.Uvedené finanční ohodnocení se vztahuje k trvalému pracovnímu poměru. V případě trainee programů je ohodnocení individuální hodinovou sazbou.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.