Ostraha
S G. 3 s.r.o.
Zlín
před 3 dny
source : Hitprace

Bezpečnostní agentura přijme zaměstnance za HPP či DPP na pozici "Ostraha pasáže obchodního centra v centru města Zlína".

Směny v časech 6 : 30 - 15 : 00 / 15 : 00 - 22 : 30, Po - Ne. Harmonogram směn navržen dle domluvy.Popis pracovní činnosti : dohled nad poklidným průběhem chodu pasáže dle provozního řádu obchodního centra, dohled nad zákaz vstupu osob dle návštěvního řádu, dohled nad chováním návštěvníků dle návštěvního řádu, spolupráce s MP a PČR při nedodržování návštěvního řádu, pochůzková činnost po pasáži k zajištění dohledu, obchůzková činnost kolem objektu, dohled pomocí CCTVV případě zájmu zašlete životopis na adresu cermakova sg3.

czPožadujeme : fyzická zdatnost, práce vhodná pro muže, praxe v oboru výhodouNabízíme : výhodné platové podmínky, služební ústroj, dlouhodobá pracovní nabídka

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost