Seřizovač/operátor CNC, 33.000 - 35.000,- Kč, Kuřim, 5 týdnů dovolené
O.K. AUTOMOT, s.r.o.
Adamov
před 9 hodinami
source : Easy-prace.cz

Obsluha CNC obráběcích center (4-osé nebo 5-osé) Upínání obrobků Seřízení a doladění programu Údržba stroje Vyhodnocení protokolu z 3D měření a doladění programu Požadujeme : SOŠ nebo SŠ vzdělání ve strojírenství, obor obrábění, případně rekvalifikace na obory obráběč kovů, seřizovač CNC strojů Minimálně 3 roky praxe na obráběcích centrech Dobrá orientace v technické dokumentaci Orientace a znalost NC kódu programu Praxi v měření nástrojů a používání nástrojů korekcí Znalost práce s přesnými měřidly Znalost CNC obráběcích center DMG a řídícího systému Sinumerik 840D výhodou Nabízíme : HPP, mzda 33.

000 35.000, Kč Práci v nepřetržitém provozu 13. plat Týden dovolené navíc Dotované závodní stravování výběr z 6 druhů jídel Příspěvek na dojíždění až 2.

000, Kč / měsíc Příspěvek na životní nebo penzijní pojištění Řada dalších benefitů Výkon práce : Kuřim Vzdělání : SŠ s maturitou Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost