UX Designer
Actum, s.r.o.
Praha
před 5 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Plynární č.p. 1617 / 10, Praha 7Kontakt : MHanus Filip, tel. : 266 798 100, e-mail : filip.hanus wmcgroDo našeho UX týmu hledáme designéra, který se bude podílet na lokálních a globálních projektech pro naše portfolio zákazníků.

Hledáme člověka, který se bude našim klientům a jejich zákazníkům snažit doručit co nejlepší zkušenost a zároveň s námi spolupracovat na vylepšování kvality služeb, které tým doručuje.

Co budeš dělat : - Věnovat se návrhu a optimalizaci produktů po celou dobu jejich života, od prvotního kick-offu až po spuštění a následnou maintenance.

 • Efektivně tvořit koncepty a prototypy, od sketchů až po věrohodné interaktivní prototypy.-Pracovat společně s ostatními členy týmu na doručení produktu.
 • rámci agilního / lean návrhu a vývoje budeš úzce spolupracovat s klienty a vývojovým týmem na doručení skvělých customer-centric řešení.

 • Prezentovat své návrhy a prototypy klientům a zbytku týmu.-Věnovat se různým formám uživatelského výzkumu a uživatelskému testování.
 • Pracovat s nástroji na UX analytiku. Na základě výsledků budeš navrhovat řešení problémů a nosit nápady na vylepšení produktu.

 • Budeš mít možnost pracovat na lokálních, ale i globálních projektech pro naše klienty, některé z nich s dopadem až do 30 zemí.
 • Při tom budeš komunikovat s lidmi z různých zemí a oborů, případně i cestovat do okolních zemí.Kdo jsi : -Miluješ kreslit koncepty, tvořit prototypy a navrhovat skvělá řešení.

 • Soustředíš se na uživatele. Chápeš, jak je pro úspěšnost projektu důležité testování a uživatelský výzkum.-Zvládáš komunikovat.
 • Umíš představit své návrhy a podpořit svá řešení argumenty.-Baví tě data a chceš se naučit pracovat s nástroji, které ti pomůžou produkovat měřitelné výsledky.

 • Zvládáš pracovat samostatně, ale nebojíš se ptát na otázky. Stojíš si za svou prací a bereš zodpovědnost za její kvalitu do detailů.
 • Máš cit pro detail a snažíš se doručovat skvělou práci.-Zvládáš se pohybovat v hranicích určeného času, množství požadované práce nebo budgetu.
 • Troufneš si na práci v rychlém prostředí agentury a intenzivní učení "za pochodu"-Chceš se zlepšovat a růst.Plusové body : -Přesah do příbuzného oboru (architektura, produktový design, herní design, .
 • Zkušenost s návrhem pro mobilní zařízení nebo silná znalost konkrétního směru (testování, e-commerce, ...)-Technické znalosti nebo silný cit pro grafický design-Zkušenost s koordinací projektůProč u nás : -Skutečně věříme v UX / CX a považujeme jej za svou klíčovou strategii.
 • Pokud se ti něco nelíbí, umožníme ti to změnit. Neustále se snažíme zjednodušovat a zlepšovat jak procesy, tak i svou práci.
 • Pracují u nás inteligentní, zapálení, inspirativní a přátelští lidé.-Možnost cestování-Interní systém vzdělávání-Záleží nám i na individuálním úspěchu.
 • Tvůj nadřízený i ostatní členové týmu se ti budou maximálně věnovat tak, aby ti umožnili dělat co nejlepší práci.Náš UX tým : Tým UX tvoří v současnosti 4 UX designéři a jeden grafický designér.

  K práci nejčastěji využíváme Axure, ale těšíme se na nový nástroj, který nám ho pomůže plně nahradit. Pro uživatelské testování využíváme vlastní přenosnou laboratoř.

  Mezi další využívané nástroje patří zejména Hotjar, Optimalworkshop, Google Analytics a Omniture.Úzce spolupracujeme zejména přímo s klienty, ale také s Business Analytiky a Solutions Architekty, Frontend týmem, a často se podílíme na nových obchodních příležitostech.

  Produkty dodáváme zákazníkům pomocí agilních či lean principů a vycházíme z frameworku Disciplined Agile Delivery.Zaměstnanecké výhody : Flexibilní začátek a konec pracovní doby, občasný home office, - 5 týdnů placené dovolené, - Certifikace - přístup k certifikacím na Sitecore, Kentico, Telligent a Microsoft produkty, - Mezinárodní prostředí - každodenní využití angličtiny, - Lekce angličtiny s naším učitelem Paulem, který je rodilý Američan, - Friday Academy program, kde nám pravidelně přednáší externí i interní experti z oboru

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost