Obchodní zástupce pro mezinárodní kamionovou dopravu
ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s.
Olomouc, CZ
před 11 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ČSAD LOGISTIK Ostrava a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky : němčina aktivně angličtina aktivně
  • lokalita : Rolsberská 1203 / 90, Olomouc 9 (Olomouc), 77900
  • Přidáno : 8.5.2019
  • Obchodní zástupci :

    Pracoviště : Rolsberská č.p. 1203 / 90, Olomouc.

    Pracovní poměr na dobu určitou, nástup možný ihned.

    První kontakt je možný POUZE mailem.

    Náplň práce :

  • komunikace se zákazníky
  • péče o zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • zpracování cenových kalkulací
  • zasílání cenových nabídek na jednotlivé přepravy zákazníkům
  • vyjednávání s dodavateli (dopravci, spedice) a partnery
  • přijetí, kontrola a potvrzení objednávky
  • komunikace s příjemcem / odesílatelem zboží (ověřování termínů nakládky / vykládky)
  • plánování zásilky (výběr dopravce, kombinace sběrného zboží v kamionech, vyhledávání vhodných dokládek na trhu)
  • zajištění dopravy (objednávka dopravci / partnerovi - monitoring přepravy, rezervace trajektů, kontrola úplnosti potřebných dokumentů)
  • plánování a nastavení pravidelných odjezdů linek do EU
  • Požadavky :

  • středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxe v oblasti obchodu podmínkou
  • praxe v oblasti dopravy výhodou
  • angličtina / němčina na komunikativní úrovni podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B
  • Nabízíme :

  • práci ve stabilní, prosperující firmě
  • pravidelnou výplatu, atraktivní benefity
  • osobní ohodnocení odpovídající pracovnímu nasazení
  • Zaměstnanecké výhody : příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, zvýhodněné mobilní telefonování a další benefity.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Hrubá mzda : 25 000 35 000 Kč / měsíc

    Step 2