Technik směnového provozu
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Kolín, CZ
před 20 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Zabezpečovat provoz technického zařízení Zodpovídat za řízení provozu technologického zařízení kompresní stanice a přepravní soustavy v souladu s požadavky a pokyny dispečinku Provádět manipulaci a obsluhu na technologickém zařízení kompresní stanice a přepravní soustavy dle provozních předpisů a pokynů dispečinku Požadujeme : Vzdělávání v oboru elektro : SŠ nebo VŠ plus praxe Kvalifikace : 6 vyhl.

50 / 78 Sb. Řidičský průkaz sk.

B Ochota pracovat ve 12-ti hodinovém směnném provozu (po ročním zaučení) Nabízíme : Zázemí úspěšné energetické společnosti Nadstandardní spektrum zaměstnaneckých benefitů Zaměstnanecký poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na praha jobleader.

cz nebo telefon +420 778 736 555 Vzdělání : vysokoškolské, vyšší odborné, SŠ s maturitou, bakalářské Typ pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost