Projektant/ka žáruvzdorných vyzdívek
TEPLOTECHNA DIS s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Litovelská č.p. 553 / 26, 779 00 Olomouc 9. Nástup dle dohody.NÁPLŇ PRÁCE : - navrhování technických řešení žáruvzdorných vyzdívek dle zadání projektu- kreslení realizační dokumentace žáruvzdorných vyzdívek ve 2D, částečně ve 3D- kalkulace kubatur a tonáže vyzdívek- komunikace a jednání se zákazníky- prohlídky vyzdívek pro přípravu nabídek- výjezdy na stavbu na kontrolu v souladu s dokumentací atd.

POŽADUJEME : - VŠ, SPŠ stavebního / strojírenského / nebo jiného technického oboru- znalost AutoCAD- prohlížení modelů ve 3D, generování výkresů ze 3D modelů (.

stp) výhodou- znalost MS Office- praxe na pozici projektant min. 3 roky- flexibilita- schopnost samostatně řešit úkoly- řidičský průkaz skup.

B- samostatnost, komunikativnost, schopnost se samostatně učit novým věcem- aktivní přístup k práci- znalost AJCO NÁBÍZÍME : - zázemí zavedené české firmy na trhu v oboru žáruvzdorných vyzdívek- zaučení a podpora profesního rozvoje v oblasti žáruvzdorných vyzdívek- dovolená 5 týdnů- finanční příspěvek na stravování (náhrada stravenky 110 Kč)- termín nástupu dle dohody- pracoviště v centru Olomouce s výjezdy na stavby v ČR- firemní jazykové kurzy- Zam.

výhody : Prémie, příspěvek na stravu, dovolená navíc.Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost