Montážní dělníci
Brose CZ spol. s r.o.
Kopřivnice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

z : 4.5.2021, a : 15.12.2021 - místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartuMísto výkonu práce (adresa) : Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.

máje 2636, Rožnov pod RadhoštěmOsobní kontakt každou středu od 09 : 00 hod. v náborovém centru ul. Štefánikova 244, 742 21 Kopřivnice, 3 patro (Dům podnikatelů).

Hrubá měsíční mzda : 19320 + minimálně 120 Kč / měsíčně výkonnostní odměna Vaše úkoly : Montáž dle pracovních postupůKontrola hotových výrobků Balení hotových výrobků a podskupin dle platného balícího předpisuHlášení všech neshod, které znemožňují montáž , popř.

funkci hotového výrobku Váš profil : Schopnost pracovat v týmuVědomí spolehlivosti a serioznosti ve vztahu k zákazníkovi, flexibilita, snaha učit se novým postupům, práce v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, dotované stravování ve vlastních prostorech, 5 týdnů dovolené,širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např.

příspěvek na penzijní připojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost