Pracovníci v sociálních službách
Clementas Mlékovice, s.r.o.
Kolín, Toušice
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt : Jaklová Milada Mgr., tel. : 778 413 969, Po - Pá 9 - 15 hod,e-mail : milada.jaklova clementas.cz,osobně : Mlékovice 66, každá středa v 10 hod.

Do domova Clementas v Mlékovicích, okr. Kolín, hledáme pečovatele. V našem domově pečujeme o seniory, kteří onemocněli Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou či jiným typem demence, klienty po cévních mozkových příhodách a klienty s omezenou mobilitou.

Náplň práce spočívá v péči o klienty - pomoc s běžnými denními činnostmi jako je hygiena, pomoc při podávání jídla a pití, pomoc při oblékání, pomoc při volnočasových aktivitách.

Nabízíme práci v přátelském kolektivu, dobré pracovní podmínky, dobré platové ohodnocení, včetně zaměstnaneckých bonusů.

Požadujeme : Minimálně základní vzděláníAkreditovaný kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách a praxe u pobytové služby s danou cílovou skupinou -

výhodou Uživatelskou úroveň práce na PCOdpovědnost a profesionální přístup k práci, chuť se dále vzdělávat a všestranně rozvíjetLaskavý přístup ke klientům a radost z práceTrestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody.5 týdnů dovolenéPracovní poměr na dobu neurčitouSměnný provozPráci v příjemném a přátelském kolektivuPráci v útulném prostředíMožnost přespávání mezi službami přímo v domověObědy zdarmaMožnost profesního růstuPodporu ve vzdělávání, stáže po ČRSlevy na lékySlevu na pedikúru a manikúru v domověSlevu na volání pro celou rodinuZřízení a vedení účtu zdarma u bankovního ústavu v ČR.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost