C++ Developer
ManpowerGroup s.r.o.
Brno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Baví tě vývoj v Linuxovém prostředí a zajímají tě moderní sítě 4G a 5G? Přihlaš se! Staň se součástí našeho týmu, který pracuje na vývoji produktu SMS Centra -

Message Controler (produkt umožňující textové zprávy). Pro bližší informace klikni na odkaz nebo mi napiš email : ) Co bude náplní tvé práce?

Vývoj nových funkcionalit Psaní automatizovaných testů v Pythonu Požadujeme : Co by jsi měl umět? Znalost regresního testování Základní správu systému Linux Znalost Pythonu nebo jiného skriptovacího jazyka Angličtinu na komunikativní úrovni (B2) Nabízíme : Co ti za to nabídneme?

25 dní dovolené, 3 sick days 50 000 Kč za doporučení kandidáta Stravenky 100 Kč Flexibilní pracovní dobu Posilovna, turnaje ve stolním fotbale a firemní akce Cafeteria systém 350 Kč / měsíc, 1500 Kč příspěvek na penzijko Vzdělání : vyšší odborné, vysokoškolské, postgraduální, SŠ s maturitou, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost