TECHNOLOG VÝROBY S ANGLIČTINOU
AC Jobs
Nymburk
před 6 dny

Máte zkušenosti se zaváděním nových projektů v oblasti plastové výroby? Chcete pracovat s moderními technologiemi ve stabilní společnosti?

Hledáte perspektivního zaměstnavatele, který ocení vaše kvality? Již nehledejte, tato nabídka je určena právě vám! Mezinárodní společnost hledá do svého kolektivu nového kolegu nebo kolegyni na pozici : TECHNOLOG VÝROBY S ANGLIČTINOU

Pracovní náplň

  • tvorba technologických postupů pro vstřikování plastů
  • optimalizace výrobních parametrů
  • zajištění dostatečné dokumentace pro výrobu
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • Co požadujeme?

  • zkušenosti v oboru vstřikování plastů
  • AJ na komunikativní úrovni
  • SOU / SŠ technického směru
  • praxi v automobilovém průmyslu
  • uživatelskou znalost MS Office
  • technické myšlení a řidiče osobního automobilu
  • Co nabízíme?

  • 13. a 14. mzdu
  • týden dovolené navíc
  • náborový příspěvek (až 20.000 Kč)
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • možnost dalšího vzdělávání
  • místo výkonu práce : okres Jičín
  • Požádat