Medicínský reprezentant - tým CARDIO a DIA - Brno, Brno venkov a Vyškov
Boehringer Ingelheim
Czech Republic
před 1 dnem

Zodpovědnost za region Brno, Brno venkov a Vyškov Co vás čeká Pozice medicínského reprezentanta je obchodní pozicí, zároveň důležitým cílem této role je vybudování dlouhodobých vztahů s lékaři na partnerské úrovni.

Součástí náplně práce jsou nejen návštěvy lékařů, ale i organizace seminářů a účast na odborných akcích. Ve svěřeném portfoliu budete mít jeden unikátní produkt.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít Vzdělání v oboru je výhodou, ale není podmínkou, důležité je, že budete schopni pracovat s informacemi na vysoké odborné úrovni.

Kromě hlavních deviz dobrého obchodníka jako jsou prezentační, komunikační dovednosti a tah na branku, lpíme i na hodnotách jako je zodpovědnost, spolehlivost, důvěryhodnost a empatie.

Velice důležitá je pro nás otevřenost a pozitivní přístup k vlastnímu rozvoji. Rádi Vás i ve Vašem rozvoji podpoříme. Výhodou bude, pokud budete umět Pokud se domluvíte anglicky, budete mít příležitost se účastnit zahraničních kongresů a setkání kolegů na mezinárodní úrovni.

Angličtinu využijete i při komunikaci s nejvyšším vedením české pobočky. Co vám můžeme nabídnout Stanete se součástí týmu významné mezinárodní originální farmaceutické společnosti, která přináší inovace v oblasti lidského zdraví.

Naši kulturu utváří pracovití, otevření a odpovědní zaměstnanci a společnost klade velký důraz na to, aby se zaměstnanci cítili ve firmě dobře.

Motivujeme zaměstnance nejen dobrým mzdovým ohodnocením a benefity, ale i příjemnou firemní kulturou. Klademe velký důraz na důkladné zaškolení každého nového kolegy.

Je to podrobně nastavený proces, který zahrnuje odborné teoretické i praktické proškolení, tak abyste se mohl / a cítit připraven / a zodpovědně přijmout svoji roli.

Máte pocit, že je to práce právě pro Vás? Napište nám o sobě pár řádků, také proč Vás pozice zaujala a pošlete nám prosím svůj strukturovaný životopis přímo přes tlačítko APPLY ONLINE níže (v případě, že u nás ještě nejste zaregistrovaní, vyberte si následně možnost New User).

Těšíme se na Vaši odpověď! Výběrové řízení probíhá formou individuálních pohovorů. Ohledně termínu budeme vybrané uchazeče informovat.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost