ACCOUNT / PROJECT MANAGER – péče o VIP klienta
Stimul - personální poradenství
Praha
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho klienta, společnost specializující se na tvorbu a rozvoj korporátního designu a identity značky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na samostatnou pozici ACCOUNT / PROJECT MANAGER péče o VIP klienta Náplň práce Na uvedené pozici převezmete do péče komunikaci a spolupráci s VIP klientem.

Hlavní odpovědnost máte za komplexní jednání se zákazníkem. Partnerem je pro vás vedení firmy klienta, interní marketing apod.

Jste iniciátorem, budete plánovat kroky projektů a akcí. Budete řídit jejich realizaci od návrhu po konečné zpracování. Dalšími úkoly jsou : odpovědnost za finanční roční budget, jeho naplánování a dohled k čerpání pro realizované programy, projekty nastavení harmonogramu pro jednotlivé projekty, pro značku klienta koordinace detailního rozpracování, zadání do "interní výroby", jednání s kolegy specialisty, DTP, zavedenými externisty např.

fotografy apod. prezentace, jednání k úpravám kampaní apod.Požadujeme : SŠ / VŠ vzdělání zkušenost v marketingu, PR - praxe min.

3 roky zájem o práci pro výstavbu brandu, jeho podporu - zkušenost v agentuře výhodou zkušenost v projektové práci, vedení projektů znalost angličtiny -

komunikativně kvalitní schopnost prezentace, jednání na různých úrovních organizační dovednosti Nabízíme : Nabízíme pozici v dynamické společnosti, v kreativním a přátelském prostředí.

Zázemí značky, která pečuje a realizuje práce pro známé brandy, kvalitní výrobky. Svěříme Vám vlastní portfolio značek. Pro šikovné kolegy možnost dalšího růstu.

Kancelář s výbornou dostupností. Vzdělání : vyšší odborné, SŠ s maturitou, vysokoškolské, bakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost