pracovník v sociálních službách
TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s.
Sokolov, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro TyfloCentrum Karlovy Vary, o.p.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Jednoty 1628, Sokolov 1 (Sokolov), 35601
  • Přidáno : 6.12.2018
  • Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce :

    Způsob kontaktu :

  • telefonicky : Po-Pá 8-18 h 608 525 154
  • e-mailem : reditel tyflocentrum-kv.cz
  • Požadavky :

    zkušenosti v administrativě, znalost práce na PC, komunikativnost, loajalita

    Náplň práce : přímá práce s klienty se zrakovým postižením, administrativa služby

    Pracovní doba : 40h / týden , pondělí - čtvrtek delší (do 16-17h), pátek kratší (do 12-13h)

    Výhoda : kurz pracovníka v sociálních službách

    Nástup : únor - březen 2019

    Pracovní pohovory budou probíhat na adrese : Jednoty 1628, Sokolov

    Zaměstnanecké výhody :

  • 25 dní dovolené
  • možnost měsíčních odměn až do výše 25%
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)