ROBOTIK
AC Jobs, s.r.o.
Brno
před 3 dny
source : Hitprace

Jste inovativní typ, který srší nápady? Nebojíte se říct nahlas svůj názor v případě, že se vám něco nezdá? Orientujete se v řídících programech robotů a máte zkušenosti s jejich nastavováním?

Pokud jste si na všechny otázky odpověděli ano, jste to právě vy koho hledáme!V rámci rozšíření týmu přijmeme kolegu na pozici : ROBOTIK (33 - 38.000 KČ)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Seřizování a údržba strojů
  • Programování robotů
  • Korekce řídících systémů
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Účast na modernizačních projektech
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ technického směru
  • Praxi v seřizování a programování 6ti osých robotů
  • Povědomí o elektro pneumatických systémech
  • Orientaci v řídících programech
  • ŘP sk. B
  • Schopnost analytického myšlení
  • CO NABÍZÍME?

  • Jednosměnný provoz
  • Jazykové kurzy
  • Profesní školení
  • Dotované stravování
  • Bonusové volno
  • Teambuildingy
  • Místo výkonu práce : okolí Břeclavi
  • Požádat