Obchodníci prodeje žáruvzdorných materiálů
UNIHEAT s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
 • MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Praha (zaměstnavatel požaduje ochotu vyjíždět na služební cesty) PRVNÍ KONTAKT telefonicky nebo e-mailem;
 • Kontaktní osoba : Ing. Chitrov Michail, tel. : +420 725 514 818, e-mail : chitrov uniheat.czUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Zkušený obchodní zástupce s praxí, se znalostí jednoho z jazyků - anglický, neměcký nebo ruský, s ochotu služebně vycestovat po ČR a Evropě.

  Výkonové odměňování.Požadujeme : - Zkušenost z činnosti v oblasti průmyslu, - Znalost specifik ohnivzdorných materiálů,- Marketingovou analýzu trhu,- Komunikaci se zákazníky,- Vyhledávání nových zákazníků a udržení stávajících,- Prezentaci výrobků a jejich prosazení na trhu,- Přípravu a účast na výstavách a konferencích,- Osobní návštěvy zákazníků,- Technickou podpora dodávaných výrobků, - Komunikativnost,- Systematičnost,- Čestné jednání, - Připravenost k služebním cestám,- Znalost práce na PC (MS OFFICE),- Odpovědný přístup k práci.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost