Letní brigáda v Mekáči!
McDonald's
Cheb, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle
 • Chceš strávit léto poflakováním? A nebo si raději chceš vydělat, poznat nové přátelé a získat nové zkušenosti? Tak přesně to ti můžeme nabídnout v McDonald'
 • s!### Co u nás budeš dělat?- Budeš pracovat v kuchyni, naučíme tě připravovat veškeré výrobky z naší nabídky.- Naučíš se práci na pokladně - přijímat objednávky, kompletovat objednávky a vydávat je zákazníkům.

 • Občas budeš pomáhat zajišťovat čistotu a pořádek v restauraci.### Co nabízíme?- Mzdu až 131 Kč / h.- Možnost kariérního růstu až do manažerských pozic.
 • 50% slevu na stravování a nápoje zdarma!- Benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald's, tak u všech našich partnerů!- Práci v mladém kolektivu, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti.
 • Co k tomu potřebuješ?Nic, bude nám stačit když budeš mít chuť pracovat a zodpovědný přístup. Vše ostatní tě naučíme!### Franšízantpastyrik-jan

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost