Prodejce fanshop
ORLEN Unipetrol
Litvínov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?* Spoluzodpovědnost za řízení svěřeného úseku* Obsluha zákazníků* Administrace eshopu* Komunikace s dodavateli* Připravovat a doplňovat zboží k prodeji* Práce na pokladně* Reporting### CO BYSTE MĚLI ZNÁT A MÍT : * min.

SŠ vzdělání* Zkušenosti s prodejem* Dobré znalosti v práci na počítači* Znalost Microsoft Office* Organizační schopnosti včetně týmové práce* Základní orientace ve financích a účetnictví* Časová flexibilita* Znalost SAP výhodou### CO VÁM ZA TO NABÍDNEME?

 • Práci v dynamicky se rozvíjejícím týmu, známém klubu s velkými ambicemi a stabilním finančním zázemím* Budete mít možnost ovlivnit fungování klubu* Profesní a osobní rozvoj* Odpovídající mzdu a motivační benefityMÍSTO VÝKONU PRÁCE : LitvínovDATUM NÁSTUPU : co nejdříve / dohodou
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost