Dělníci vodárenského zařízení
Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.
Příbram, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pozice : dělníci vodárenského zařízeníPracovní náplň : - obsluha vodního hospodářství, obsluha strojích zařízení na pracovišti, obsluha zdvihacích zařízení, nízkotlakých kotlůPožadujeme : - Vyučení v technickém oboru (zámečník apod.

podmínkou řidičské oprávnění na osobní automobil "B"- Samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnostZaměstnanecké výhody : - Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč- Mzdové zařazení odpovídající praxi a požadavkům na pracovní pozici (zaručená mzda a k ní měsíční osobní prémie a 2x v roce odměny za hospodářské výsledky)- Celofiremní roční navyšovánízákladní mzdy- Dlouhodobě stabilní a perspektivní práci- 5 týdnů dovolené, 30 Kč za oběd- Volnočasové poukázky Unišek+ za pracovní výročí (od prvního roku ve společnosti)- Finanční odměny při významných životních a pracovních jubileích- Příspěvek na kulturní a sportovní aktivity- Po zkušební době příspěvek na penzijní, nebo životní pojištěníNástup : od 1.

7.2022 Mzda : 19 500,- až 24 000,- KčKontakt : Kadlecová Blanka, tel. : 601 090 968, 318 470 246, e-mail : kadlecova kovopb.

czPrvní kontakt telefonicky nebo emailem.Místo výkonu práce : Kovohutě Příbram nástupnická, a.s., Kovohutě č.p. 530, Příbram VI-Březové Hory

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost