Pokladní - jistota výdělku, Bosch, Dolina
ARAMARK, s.r.o.
Jihlava, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

práce v přátelském a příjemném kolektivu budete komunikovat se zákazníky, pracovat na pokladně závodní restaurace, vést prodej drobného sortimentu, naceňovat zboží apod.

zapojení ve dvousměnném provoze denní x noční (06 : 00 18 : 00) pouze jednou měsíčně pracovní víkendPožadujeme : špetku píle smíchanou s dávkou nadšení do práce a s chutí být součástí dobré party zkušenost s prací na pokladně vítána! (není podmínkou)Nabízíme : jistota výplaty na Vašem účtu vždy začátkem měsíce zázemí a stabilita mezinárodní americké cateringové společnosti nastartování kariéry a získání cenných zkušeností práce ve stabilním týmu, ve kterém si všichni pomáhají obědy za pár korunMísto výkonu práce : restaurace ARAMARK, s.

r.o. Bosh Jihlava, DolinaVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost