OPERÁTOŘI VÝROBY
Annonce
Chomutov, CZ
před 2 dny

případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email : nebo volat na tel č. v době PO - PA od , - , hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - VGP Park Chomutov - Hala A, Spořická Práce je vhodná i pro pracovnice ( -níky ) z jiných oborů se zkušenostmi a praxí z podobného typu výroby.

Náplň práce : - Obsluha CNC strojů dle stanovených pracovních postupů - Kontrola kvality dílů měřením dle kontrolního plánu i vizuálně - Obsluha strojních zařízení (myčka, obrážecí stroj na výrobu ozubení apd.

Nabízíme : - Základní plat odpovídající znalostem a schopnostem uchazeče, od -. Kč - Individuální výkonovou prémii . Kč / měsíc při splnění měsíčního plánu již v době zapracování - Prémii za vícestrojovou obsluhu až .

Kč / měsíc - Práci ve stabilní nadnárodní společnosti se silnou podporou mateřské firmy s perspektivou - Nejmoderněší stroje v oboru, v nové moderní hale - Zaškolení zkušenými kolegy - směnný provoz v hodinových směnách pondělí-pátek (úvazek ,h týdně) - Stravenky Kč / den - dnů dovolené při nástupu, dle odpracovaných let až dnů Požadujeme : : - Vzdělání v oboru obráběč kovů / seřizovač CNC strojů apod.

není však podmínkou - Ochotu se učit novým technologiím v kovoobrábění - Spolehlivost, zručnost a praxi v oboru

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost