Project Manager
Marketup
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Jsi projekťák s datovou duší, nemáš problém prodat nápad klientovi? Jsi obchodník se zájmem a marketing Ti není cizí? Pak hledáme právě Tebe.

Víme, že spojit tyhle skills do jedné role může být výzvou!Tým Data & Technology vede Jakub Nikodym. Společně rosteme a stavíme technologické řešení pro Marketup a datové nástroje pro naše klienty.

Všechny naše rozhodnutí a řešení stavíme na datech. Věříme, že společně s námi pomůžeš Marketupu odlišit se od ostatních agentur a klientům zlepšit jejich výsledky ve světě digitálu i za jeho hranicemi.

Co tě v roli čeká?* Tvorba nabídek, strategií a řízení projektů v oblasti dat a technologií pro klienty.* Úzká spolupráce s celým datově technologickým oddělením, k ruce budeš mít zkušené specialisty a kvalitní subdodavatele, kteří Ti pomohou připravit a exekuovat klíčové projekty.

 • rámci Marketupu působíme jako R&D, očekáváme tedy, že se aktivně zapojíš do koordinace řady inovativních interních projektů.
 • Ve spoustě případů budeš u nabídek od samotného začátku.* Aktivně se budeš podílet na tendrech pro velké klienty.* Staneš se hlavním kontaktním bodem pro klienta za datovou / technologickou část v průběhu trvání projektů.
 • Co u nás získáš?* Budeš mít příležitosti strategicky navrhovat a vést klientské projekty v datově technologickém týmu.

  Zapojíme tě do inovativních projektů i v rámci firmy s přesahem do dalších oblastí digitálního marketingu (kampaně, kreativa, social ).

 • Rádi investujeme do rozvoje a vzdělávání našich lidí. Nabídneme ti školení soft i hard skills formou, která ti vyhovuje.
 • Zaměříme se na podporu tvých prodejních zkušeností (budeš v úzké spolupráci s obchodním oddělením) i leadershipu.

 • Získáš svobodu a flexibilitu, které jsou k pracovní pohodě klíčové. Roli dokážeme ušít našim lidem na tělo a přizpůsobit pracovní prostředí tak, aby se jim pracovalo dobře.
 • Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat. Podle toho tě zapojíme do relevantních projektů.
 • Pomůžeme ti realizovat vlastní nápady, které mohou posunout Marketup dále a dáme ti k tomu, co potřebuješ.### Co dostaneš navíc?

 • Multisport kartu* Firemní auto* Profesní vzdělávání* Jazykové kurzy* Práci odkudkoli* Osobní rozvoj* Konference v zahraničí
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost