ARCHITEKT INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ
AC Jobs
Plzeň-město
před 2 dny

Jste zkušený technologiemi ostřílený profík, který hledá nové uplatnění? Máte zkušenosti s architekturou větších informačních systémů?

Pokud ano a hledáte výzvu v podobě velmi robustní aplikace sloužící jako dohledový a administrátorský nástroj rozsáhlých IT infrastruktur, tak neváhejte a staňte se soušástí naší vlajkové lodi!

Pracovní náplň

  • Tvorba architektur nových systémů / modulů
  • Podíl na analýze u zákazníka
  • Velmi úzká spolupráce s vývojovým týmem
  • Realizace vlastních myšlenek a nápadů
  • Co požadujeme?

  • Zkušenosti s architekturou informačních systémů
  • Ideálně předchozí zkušenosti z pozice vývojář
  • Přehled v současných OOP jazycích
  • Týmovou osobu, která vnese nové myšlenky
  • Co nabízíme?

  • Práci s velmi seniorním a inspirativním týmem
  • Účast na vlajkové lodi společnosti
  • Prostor na realizaci vlastních nápadů
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Zajímavou paletu ostatních benefitů
  • Požádat