Manipulační pracovník - brigáda
Autojeřáby Cáb, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Hledáme spolehlivého člověka, který by chtěl možnost přivýdělku buďto při studiu nebo při práci. Výkon na dohodu nebo živnostenský list.

Pracovní doba o vzájemné dohodě. Možnost také jako letní brigáda od června do září nebo na delší spolupráci. Co je náplní?

Zabýváme se stěhováním strojů, výrobních linek a jiných břemen do váhy 300 tun. Budete součástí party chlapů, kteří částečně svou fyzickou silou a částečně silou mechanizace přesouvají stroje až do váhy 300 tun.

Co můžeme nabídnout?Nabízíme práci ve firmě, která patří mezi největší profesionály na manipulaci s těžkými břemeny na celé Moravě.

Oboru se věnujeme už 25 let, což ukazuje, že jsme stabilní firma s pevnými kořeny. Samozřejmostí jsou nadstandartně ohodnocené přesčasy, stravenky.

Více informací vám sdělíme po telefonu nebo osobně v naší provozovně v Rožnově pod Radhoštěm. ov.26.8.21

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost