MISTR / MISTROVÁ VÝROBY
BEST, a.s.
Chlumec nad Cidlinou, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
 • Náplň práce : efektivní vedení výroby, plánování plynulé a včasné produkce výrobků v nejvyšší kvalitě, kontrola ostatních aktivit (zásobování vstupními surovinami, údržba, opravy) v rámci výrobního provozu tak, aby kvalita a množství výrobků splňovaly cíle dané vedením firmy,kontrola a vyhodnocování všech výrobních kroků a zavádění nápravných a zlepšujících opatření, vedení, řízení, motivace a kontrola podřízených, včetně personální administrativy.
 • Požadujeme : SŠ, popř. vyučení (technický směr), zkušenosti s vedením výroby (stavební výroba, zpracovatelský průmysl), uživatelskou úroveň MS OFFICE, pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita, zodpovědnost, organizační schopnosti, zkušenosti s vedením kolektivu,aktivní řidič sk.
 • B." - Nabízíme : zázemí firmy, lídra na trhu, nejmodernější výrobní technologie, odborné zapracování a školení, stravenkový paušál, benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, půlroční odměny.

 • případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba : Blecha Tomáš, e-mail : blecha best-as.cz
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost