Mechanik – elektro P
NPR.Construction.cz s.r.o.
Praha-Běchovice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme nové kolegy na pozici mechanik v Praze. Jedná se o práci v zakázkové výrobě v elektro odvětví. Práce je vhodná i pro ženy.

Náplň práce : -elektromontážní práce sestavování a výroba elektrických přístrojů-výroba kabeláže zalisovávání kabelových koncovek atd.

Požadujeme : - Min. vyučení v technickém oboru nebo praxi minimálně 3 roky- Spolehlivost, zodpovědnost a chuť pracovatNabízíme : -práce na 1 směnu (ranní)-možnost přesčasů-příspěvěk na dopravu 3000 Kč-náborový příspěvěk po odpracování 400 hodin - 10 000 Kč-ubytování zdarma-po odpracovaném týdnu možnost zálohHPP 200 220 Kč / hodZVL 270 300 Kč / hodVzdělání : Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, BakalářskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.