INŽENÝR KVALITY
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 38 dny

Máte zkušenosti s kvalitou ve výrobní / automotive společnosti, s komunikací se zákazníky a dodavateli a hovoříte anglicky?

Jako super bonus můžeme nabídnout magický čip , se kterým si ve firemní kantýně můžete vybírat jídlo či kávu celý den zcela zdarma! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi a zaslání Vašeho CV!

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a měření jejich spokojenosti
  • řešení reklamací, hledání příčin závad, podílení se na nápravných opatření
  • posuzování vrácených výrobků
  • řešení dodavatelů a případných reklamací, hledání příčin a aplikace nápravných opatření
  • dodavatelský audit
  • interní kontrola výroby, nápravná opatření a kontrola jejich efektivity
  • interní školení
  • tvorba reportů, zlepšování technických podkladů a specifikací a výkresové dokumentace
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni denní využití
  • znalost základních nástrojů a metod řízení kvality - 8D, Kontrolní plány, FMEA, SWOT, 5S, 5W, POKA-YOKE, PDCA, RCA, atd.
  • Co nabízíme?

  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • vzdělávání a profesní rozvoj
  • možnost denně využívat anglický jazyk
  • příspěvek na dojíždění
  • plně hrazené stravování ve firmě
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • lokalita : 15 min. od Plzně
  • Požádat