Konzultant prodeje
Alza.cz a.s.
Mělník
před 4 dny

Jako konzultant prodeje budeš pro naše koncové zákazníky tváři Alza.cz. Často budeš prvním a posledním s kým se potkají a na koho se obrátí, když budou potřebovat poradit.

našem nejlepším zájmu je, aby tě práce bavila a zároveň, abys mohl našim zákazníkům dopřát ještě lepší zážitek z nákupu.

Co bude tvůj denní chléb? Vyřizování objednávek z našeho eshopu, obsluhování nově příchozích zákazníků, prodávání doplňkových produktů a služeb, řešení případných reklamací, naskladňování nových produktů, telefonická komunikace se stávajícími zákazníky a úzká spolupráce s kolegy a manažerem prodejny.

Jaký bys měl být? Komunikativní, tzn. nebát se mluvit, popř. zvednout telefon a zavolat zákazníkům. Orientovaný na výsledek-

každý prodej se počítá a i na jeho základě budeš hodnocen. Samostatný a zodpovědný, protože budeš pracovat jak s penězi, tak s produkty.

A proč ostatní neuspějí? Protože nezvládnou prodejní rozhovor. Protože si myslí, že zkušenosti s aktivním prodejem získali u pokladny v samoobsluze.

Co za to? Nadprůměrné finanční ohodnocení (sám ovlivníš, kolik si vyděláš), ti nejlepší si pravidelně odnášejí více než 45 000 měsíčně.

Zajímavé benefity - jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, Multisport atd. Možnost seberealizace (vítáme nové nápady a inovace) a kariérního posunu.

Zázemí dynamické společnosti, jedničky na trhu v e-commerce

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost