VÝVOJÁŘ
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 9 dny

Jsi absolventem nebo máš pouze základní zkušenosti s programováním? Nevadí! Právě takové hledáme. Neváhej, zašli nám svoje CV a my ti dáme práci snů.

Pracovní náplň

  • Vývoj nového informačního systému
  • Spracovnávání technické domumentace
  • Implementace vyvinutého řešení
  • Implementace změn a nových poždadavků
  • Co požadujeme?

  • Alespoň základní znalosti HTML nebo XML
  • Základy práce s databázemi
  • Znalost jazyka JAVA nebo C / C++ výhodou
  • Logické uvažování
  • Znalost anglického jazkyka na základní komunikativní úrovni
  • Co nabízíme?

  • Možnost realizovat se na jedinečném technologicky vyspělém projektu
  • Práci v příjemném prostředí s nejmodernějšími technologiemi
  • Být součástí tajného vývoje prototypů
  • Možnost cestování po celém světě
  • Stravenky, hrazené cestovné, penzijní připojištění
  • 5 týdnů dovolené, notebook, telefon
  • Požádat