Obchodní zástupci
SARP-TECH s.r.o.
Slavičín, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

SARP-TECH je česká obchodní společnost, která zastřešuje síť internetových obchodů a neustále rozšiřuje pole svého působení a sortiment prodávaného zboží.

Zabýváme se mimo jiné výrobou a distribucí autokosmetiky a produktů pro autodetailing pro běžné uživatelé až po profesionální aplikační centra.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCEPokud hledáte novou profesní výzvu v oblasti obchodu a prodeje, preferujete vysokou míru samostatnosti a možnosti se realizovat, pak hledáme právě Vás.

Co budete mít na starost : - Svěřený region- Obchodní jednání s odběrateli eshopy, prodejny, detailingová centra- Získávání nových zákazníků- Kontrolu platební morálky- Nápady jak obchod posouvat dálCo očekáváme : - Chuť obchodovat a zdokonalovat se- Preferována partnerská spolupráce na HPP nebo ŽL- Komunikativní a iniciativní osobnost- Zájem o detailing a auto-moto obor výhodou- Ovládáte práci na PC : Excel, Word, Internet- Máte min SŠ vzděláníCo u nás získáte : - Možnost nadstandardního finančního ohodnocení- Prodej atraktivního sortimentu- Individuální a férový přístup- Možnost seberealizace- Vlastní regionPOZN : Strukturované životopisy zasílejte : info oiso.

cz Nabídka platí pro všechny regiony ČR.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost