Hlavní účetní
KLB Group s.r.o.
Praha-Lysolaje, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Místo v ýkonu rpáce : PrahaPrvotní kontakt : pošlete prosím životopis na adresu použijte odpovědní formulářSpolečnostSkupina KLB se specializuje na realizaci projektů pro soukromý i veřejný sektor.

Ke každému projektu garantuje komplexní realizaci na základě ideální kombinace poradenství, řídících a výkonných aktivit : radí správné kroky, pomáhá s jejich provedením a provádí návazná opatření k úplnému dokončení.

Skupina disponuje potřebnými odbornými znalostmi a specialisty - techniky, nákupčími, účetními atd.Má přes 700 zaměstnanců v Evropě, Americe, Africe i Asii a působnost po celém světě.

Popis práceHledáme účetní / ho k asistenci našemu klientovi během implementace střediska sdílených finančníchslužeb. Účetní bude zpracovávat a monitorovat materiály od různých specialistů v účetních odděleních(závazky, pohledávky, hlavní kniha atd.

Závazkový účetní : - Zpracovává faktury od dodavatelů : zajišťuje náležité kódování faktur, párování s příjmy, kontrolu cen a podmínek podle objednávky, provádění výpočtů, zajišťování schválení plateb a administrace účtů dodavatelů.

 • Zajišťuje proplácení faktur v souladu s dohodnutými podmínkami a případně potřebné dalšíinformace od dodavatelů či interních klientů, včetně mezipodnikových faktur.
 • Kontroluje denně sestavy otevřených příjmových dokladů a nespárovaných faktur k ověřenínáležitosti transakcí.- Provádí konsolidace a připravuje účetní závěrky.
 • Řeší nesrovnalosti přímo s kolegy ze zásobování a dodavatelského řetězce či s dodavateli.- Zpracovává, zaúčtovává a konsoliduje časově rozlišené výdaje, předplacené služby a zálohyposkytnuté dodavatelům.
 • Zpracovává výdaje zaměstnanců a pomáhá se zpracováním jejich výkazů.Pohledávkový účetní : - Zaúčtovává účetní položky a provádí konsolidaci plateb přijatých od zákazníků.
 • Ověřuje a řeší nesrovnalosti v platbách.- Připravuje sestavy o stáří pohledávek a fakturách po splatnosti.- Kontroluje neuhrazené či pozdě uhrazené faktury zákazníků a další nesrovnalosti.
 • Zjišťuje, zda není potřeba začít s vymáháním a provádí první vymáhací kroky (první úroveň).- Řeší dotazy zákazníků a odpovídá na ně (úroveň 1, call centrum 0)-
 • úzké spolupráci s úvěrovým manažerem sleduje pohledávky po splatnosti a dodržování úvěrových limitů.Profil- Ukončené bakalářské studium v oboru finance či účetnictví;
 • Minimálně dva roky zkušeností v oblasti účetnictví- Zkušenosti s hlavní knihou, závazky, pohledávkami, sklady, výdaji a daňovou problematikouv rámci podniku.
 • Znalost systémů ERP a programů MS Office (PowerPoint, Excel )- Zkušenosti se střediskem sdílených služeb výhodou.- Angličtina pokročilý-
 • Znalost němčiny a maďarštiny je výhodouZaměstnanec bude působit v Praze.Plat : atraktivní balíček podle profilu uchazeče.

  případě zájmu pošlete prosím životopis na adresu použijte odpovědní formulář

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost