R&D Specialista/ka - asistenční a komfortní systémy
Digiteq Automotive
Mladá Boleslav, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Popis pozice

Co tě čekáSkupina Volkswagen využívá tzv. modulární vývoj, díky kterému je možné použít stejné elektronické systémy přes více vozů.

Digiteq Automotive jsme zodpovědní za moduly i jednotlivé funkce asistenčních a komfortních systémů. Zajišťujeme vývojové činnosti od koncepčního návrhu až po uvolnění do sériové výroby.

Do tohoto neustále se rozšiřujícího týmů hledáme kolegy, kteří se budou aktivně podílet na komunikaci mezi všemi partnery a budou zodpovědní za nasazení konkrétní funkce v daném projektu.

Pokud Tě oslovují témata autonomního řízení a další pokročilé systémy, nyní je vhodná doba nastoupit do rozjetého vlaku a podílet se na vytváření budoucnosti automobilů.

Spolupráce v týmu je klíčová, neboť Tvojí hlavní rolí bude koordinovat tok informací mezi jednotlivými stranami v rámci koncernu i mimo něj.

Rovněž budeš mít přímou možnost ovlivnit chování jednotlivých elektronických systémů v automobilech koncernu VWG.Na starost budeš mít projekty z oblasti asistenčních a komfortních systémů řidiče, pilotovaná jízda, autonomní systémy : * Vedení projektu - odpovědnost za funkci nebo díl - řídící jednotku, která danou funkci zajišťuje* Vývoj tzv.

aplikací tj. konkrétní nastavení systému pro danou třídu nebo model vozu* Zadání funkčních zkoušek a jejich vyhodnocení* Příprava datových sad pro správné nastavení řídicí elektroniky* Návrh zasíťování řídicí jednotky pro elektronické platformy vozu* Účast na koncernových poradách jednotlivých týmů zodpovědných za vývoj* Tvorbu technických specifikací### Co nabízíme* Příležitost k získání specializace v oboru* Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně* Flexibilní pracovní dobu pevná část dne : pondělí - pátek v čase 9 : 00 14 : 00* Možnost si volno napracovat až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat* Sick days* Jazykové kurzy přímo na pracovišti* Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills* Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100,- měsíčně* Řadu neformálních akcí týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži Do práce na kole * Systém Cafeterie nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu * Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnostiA další z řady benefitů...

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost