Investiční referent technického odboru
Město Letovice
Letovice
před 1 hodinou
source : Hitprace

Pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadavky a předpoklady : - bakalářské nebo vyšší odborné vzdělání technického směru (např.

stavební, dopravní)- splnění předpokladů dle 4 zákona č. 312 / 2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, v platném znění (fyzická osoba, který je státním občanem České republiky, popř.

fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk), - znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)- řidičský průkaz "B", aktivní řidič- dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitaVýhodou : - praxe v oboru (stavebnictví, silniční hospodářství, veřejná, státní správa)- znalost zadávání veřejných zakázek podle zák.

č. 134 / 2016 Sb.- znalost tvorby rozpočtů ve stavebnictví- znalost problematiky BOZP a požární ochrany- znalost problematiky dopravních staveb- zvláštní odborná způsobilost na úseku silničního hospodářství ( povinnost složit ZOZ do 18- ti měsíců od vzniku pracovního poměru) Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat : Jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu, (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis, telefonické spojení, e-mailová adresa.

K přihlášce žadatel (ka) přiloží : - strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, u absolventů o průběhu praxe v rámci studia- originál výpisu z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce- originál ověřené kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzděláníPlatové zařazení : dle nařízení vlády 341 / 2017 Sb.

o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, 10. platová třída, + flexibilní osobní ohodnoceníBenefity pro zaměstnance : - pružná pracovní doba- příspěvek na stravování- příspěvek na penzijní připojištění- 5 týdnů dovolené- 3 dny indispozičního volna ( sick days)Termín pro podání přihlášky : do 31.

8.2020 do 13 hodin na podatelnu MěÚ LetoviceNástup do funkce : možný ihned po skončení výběrového řízení, případně dohodouAdresa pro podání přihlášky : Ing.

Radek Zemánek Tajemník MěÚ Letovice Masarykovo nám. 19 679 61 LetoviceVyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu nebo nevybrat žádného z uchazečů, a to bez udání důvodu.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.letovice.net v sekci Úřad / informace ke zpracování osobních údajů.

Bližší informace případně podá Ing.Milan Přindiš - vedoucí technického odboru, mob. : 603 564 298, tel : 516482230, e : mail : mu.

prindis letovice.netNa obálku s přihláškou napište : "výběrové řízení - investiční referent TO"

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost