LAKÝRNÍK
B a K production s.r.o.
Písek
před 2 dny
source : Hitprace

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.Pracovní doba : 2 směny.Náplň práce : -lakování kovových dílů-obsluha a kontrola lakovací kabiny-údržba lakovací kabiny-kontrola kvality na výstupuPožadavky : -střední odborné vzdělání (vyučen)- velkou výhodou obor lakýrník, praxe z práškové lakovny výhodou, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, aktivní přístup k práci, pečlivost, samostatnostNabízíme : 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní / penzijní pojištění, závodní stravování, profesní vzdělávání, příspěvek na dopravu, příspěvek za nemarození.

První kontakt : BcA. Kateřina Hřídelová tel. 734 852 556 (ve všední dny mezi 7 : 00 - 16 : 00 hod.), email : k.hridelova bak-pisek.cz A DOMLUVIT SCHŮZKU.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost