Pomocné a úklidové práce v prostorách kuchyně
Citrino Bellissimo s.r.o.
Český Krumlov, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Výběrové řízení proběhne dne 16.10.2019 od 10 : 00 hodin v zasedací místnosti Úřadu práce na adrese 5. května 299, Plešivec, 381 01 Český Krumlov (modrobílá budova u řeky, 2.

patro)!Pomocné a úklidové práce v prostorách kuchyně - vzdělání základní, prac. poměr na dobu určitou, hrubá mzda od 13.

740,- Kč - 15.740,- Kč. Pomocní pracovníci při přípravě jídla připravují a vaří na objednávku malý počet různých předvařených jídel nebo nápojů, sklízejí ze stolů, čistí kuchyňské prostory a myjí nádobí.

Náplň práce obvykle zahrnuje : přípravu jednoduchých nebo předem připravených jídel a nápojů, například sendvičů, pizz, smažených ryb s hranolkami, salátů a kávy, omývaní, krájení, odměřování a míchání potravin na vaření, obsluhu kuchyňských zařízení, například grilů, mikrovlnných trub a fritéz, čištění kuchyní, prostor pro přípravu jídla a obslužných prostor, čištění nádobí na vaření a běžných potřeb používaných v kuchyních a restauracích.

Zaměstnanecké výhody : ubytování, výkonnostní bonusy, školení. Kontaktní osoba paní Maria Yakovleva, tel. použijte odpovědní formulář po-

pá 9 : 00 - 18 : 00, e-mail : použijte odpovědní formulář osobně po telefonické domluvě!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost