operátor/ka CNC strojů
Annonce
Rohatec, CZ
před 2 dny

Pracoviště : Tovární / , Rohatec. Baví Tě CNCéčka? Nabízíme místo operátora CNC strojů. Výsledkem Tvojí práce bude vyfrézovaný, opracovaný a zkontrolovaný materiál z CNC strojů.

Připoj se k našemu mladému týmu, kde se naučíš ovládat CNC stroje a číst v technických výkresech, kde můžeš naplno projevit své schopnosti, kde si dáváme záležet na rychlosti a kvalitě.

Potřebujeme jen, abys byl pečlivý a manuálně zručný, vše ostatní Tě rádi naučíme. Jsme firma, která si zakládá na dobrém pracovním prostředí a lidském přístupu.

Jsme skvělý tým a uvítáme někoho, kdo k nám dobře zapadne. Na své kolegy se budeš moci spolehnout. U nás dostaneš pravidelnou mzdu, jistou práci a stabilní zázemí.

Staneš se součástí skvělého kolektivu Kaňáků!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost