INŽENÝR KVALITY v automotive (50000 KČ)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Máš praxi z automotive z odd. kvality a kontroly jakosti? Umíš se domluvit v AJ? Chceš pracovat pro firmu, která Tě podrží, naučí spoustu nových věcí a také Tě za práci ocení?

Ano? Hledáme jak juniory, tak seniory! Pošli mi svoje CV, ozvu se zpět!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Podílení se na zlepšování procesů výroby
  • Práce na projektech jak vlastních, tak i s týmem
  • Denní komunikace se zákazníkem
  • Podílení se na řešení interních reklamací dílů pro určené zákazníky
  • Zajištění úspěšnosti interních, externích a certifikačních auditů
  • Pravidelné reportování vedení společnosti
  • Spolupráce s výrobou
  • CO POŽADUJEME?

  • Vzdělání min ŠŠ
  • Uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • Praxe z automotive nutná
  • Znalost aj na komunikativní úrovni nutná
  • Praxe ze zákaznicko-interní kvality výhodou
  • Znalost základních procesů a pojmů (FMEA, CP, QIP, 8D, 5 WHY, Ishikawa)
  • Být odolný vůči stresu, poradit si sám a přijít na nové věci
  • Být schopný se odprezentovat asertivní, komunikativní osobnost
  • Orientace ve výkresové dokumentaci a práce s ní
  • Mít chuť se ještě naučit spoustu nových věcí
  • Schopnost řídit / vést tým
  • Flexibilita
  • Komplexní analytické myšlení
  • CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • Navýšení mzdy
  • Kariérní růst
  • Home office povolen
  • Pružná doba příchodu a odchodu
  • Práce v čistém a moderním prostředí
  • Docházkový bonus 1500 Kč
  • Roční bonus ve výši jednoho platu
  • GIP do výplaty za listopad přidáme bonus až do výše 5% roční mzdy
  • Příspěvek na dopravu odstupňovaný dle vzdálenosti až 2500 Kč / měsíc
  • Dotované stravování
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Roční bonus a další
  • Místo výkonu práce : Brno venkov
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.