Operátor/ka | Výroba hraček – až 30 800 Kč – svoz do práce
ProJobEU s.r.o.
Kladno, okres Chrudim, CZE
před 4 dny
source : JenPrace.cz

Pro rodinnou společnost, která je jedním z největších výrobců herních materiálů na světě, hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby.

Neváhejte a přidejte se k nám nástup ihned i dohodou. Život je hezčí, když Vás práce baví .

NABÍZÍME

  • Měsíční výdělek až 30 800 Kč
  • Stravování v závodní jídelně - cena jídla od 20 Kč (výběr z 5 jídel)
  • Svozovou dopravu ZDARMA Beroun, Tuchlovice, Praha Letiště, Loděnice, Rudná, Rakovník
  • Až 50% slevu na stavebnice ve firemním obchůdku (platí po odpracovaní 3 měsíců)
  • Týdenní zálohy 1 500 Kč po odpracování minimálně čtyř směn
  • Bonus za doporučení známého 5 000 Kč
  • Přátelský přístup koordinátora
  • PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Jednoduchá práce - balení, třídění a kompletování stavebnic
  • Čisté a moderní prostředí
  • Práce v nepřetržitém provozu 12 hodinové směny (2 ranní, 2 noční a 4 dny volna)
  • Místo výkonu práce : Kladno
  • POŽADUJEME

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Zkušenost s práci na směny
  • Chuť pracovat
  • Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 725 828 601 nebo bezplatně na 800 500 808.

    Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.