směnový technik/čka
International Automotive Components Group s.r.o.
Hodonín, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro International Automotive Components Group s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : U Kyjovky 4000 / 9, Hodonín 1 (Hodonín), 69501
 • Přidáno : 6.12.2018
 • Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení :

  Pracoviště : U Kyjovky 4000 / 9, 695 01 Hodonín. Provádí uvolňování jednotlivých procesů a řídí se platnými vydanými dokumenty.

  Provádí diagnostiku problémů, jejich analýzu a řešení. Podílí se na zavádění nových projektů do provozu. Spolupracuje s pracovníky oddělení údržby na odstraňování poruch.

  Provádí preventivní údržbu v předepsaném rozsahu dle zavedeného systému a její evidence (LN). Provádí standardní výměny nástrojů, zajišťuje blokaci pracovišť (LOTO).

  Podle pokynů nadřízeného vykonává i jiné činnosti související s touto funkcí. Měsíční prémiová složka mzdy, docházkový bonus, dovolená navíc, příspěvek na stravování, měsíční příspěvek na investiční životní pojištění, příspěvek na sportovní aktivity, podpora zlepšovacích návrhů, aj.

  Kontakt na mail : Andrea.Fridlova iacgroup.com

  Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

  Hrubá mzda : 24 485 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost