Manažer/ka kvality
PONAST spol. s r. o.
Valašské Meziříčí, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

MANAŽER / KA KVALITYPOŽADUJEME : - Vzdělání technického směru nebo dlouhodobější praxi na obdobné pozici- Znalost čtení technické dokumentace- Znalost práce s měřidly- Znalost MS Office, především MS Excel- AJ - minimálně na komunikativní úrovni- ŘP sk.

B- Spolehlivost, přesnost, důslednost, ochota učit se novým věcemNÁPLŇ PRÁCE : - Odpovědnost za řízení systému pro zajištění kvality produkce- Řízení a organizace kontrolních mechanismů (vstup, výroba, výstup)- Vyhodnocování reklamací (jak na vstupu, tak na výstupu)- Zajišťování vzorků vad a evidence vad- Jednání a řízení reklamací s dodavateli a odběrateli- Zjišťování kvalitativních rizik- Aplikace nápravných opatření- Systém ISONABÍZÍME : zázemí stabilní české firmy, odměny v závislosti na výkonu a hospodaření, stravenkový paušál a příspěvek na penzijní pojištění, možnost výhodného firemního telefonního tarifu.

Životopisy zasílejte na : petrova ponast.cz, případné dotazy Ing. Jana Petrová, tel. 604 298 362ov. 4.1.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost