Kvalitář / ka až 38 000 + půlroční bonusy
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Přestanov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Jaká práce vás na pozici kvality čeká? - Kontrola a blokace nevyžadovaných kusů ve výrobě- Měření dle dokumentace a zadávání dat do SW- Odvádění a evidence finálních výrobků - Podílet se na analýze příčiny zjištěných chyb - Dodržování systému řízení jakosti ve výroběPožadujeme : Na co spoléháme že budete mít?

 • SOU / SŠ vzdělání - Praxi v oboru - Přehled v technické dokumentaci - Znalost používaných měřidel, měřících zařízení, nástrojů systému managementu kvality a požadavků IATF 16949 (APQP, FMEA, SPC, PPAP.
 • MSA)- Znalost v Excelu a Wordu- Anglický jazyk výhodou - Organizační a komunikační dovednosti- Ochotu pracovat na 12h směny krátký / dlouhý týden (Možnost i 3 směnný provoz)Nabízíme : Jak jsme se my připravily na vás?

 • Moderní a čisté prostředí- Příspěvek na dopravu - Půlroční bonusy- Příplatky za noční - Příplatky za víkendy- Stravenky- 1 týden dovolené navíc- Možnost se zdokonalovat v oboru kvality - Příspěvek na penzijní pojištění- Skvělé mzdové ohodnocení - Vzdělávací kurzy- Školení- 10 % měsíční bonus ke mzděVzdělání : VyučeníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost