Výrobní dělníci
Window Holding a.s.
Lázně Toušeň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo pracoviště : - Hlavní 456, 250 89 Lázně ToušeňPrvotní kontakt : - tel. : 234 001 688- e-mail : dana.sekerakova windowholding.

cz- osobně na adrese místa pracovištěUpřesňující údaje : Požadujeme : - schopnost pracovat v týmu- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivostNáplň práce : - obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů.

 • obsluha jednoduchých strojů a zařízení.- provádění běžných montážních kontrolních činností.- manipulační práce.Zaměstnanecké výhody : - Zázemí stabilní a perspektivní společnosti.
 • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.- 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce- Firemní benefity.- Zaměstnanecké slevy na firemní výrobky.
 • Dotované závodní stravování.- Pevný výplatní termín.- Firemní oděv.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost