Vývojáři softwaru
HP Inc Czech Republic s. r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

MVP : Za Brumlovkou č.p. 1559 / 5, 140 00 Praha 4Kontakt : Roldán Jana, e-mail : jana.roldan ibs-sro.comPožadavky : Jedná se o pozici Senior Infrastructure Engineer, budete odpovídat za provozní dohled nad podnikovými síťovými zařízeními Datacenter (např.

routers, switchers, firewals, load balancers). Budete poskytovat konzultace s interními týmy a externími poskytovateli služeb pro malé a střední podniky, dohlížet nad sestavováním, konfigurací a změnami správy a pomoc s řešením problémů a analýzou a nápravou hlavních příčin.

Požadujeme plynulou angličtinu a zkušenosti na obdobné pozici. Pokročilé porozumění TCP / IP, STP, VLAN a VXLAN Pokročilé porozumění principům LAN a technologii přepínání a zařízení včetně, Arista, Aruba a HPE Flexfabric.

Včetně DNS, DHCP, VPN a SSL Znalost směrovacích konceptů a protokolů, včetně OSPF, BGP a IS-IS, znalost směrovacích zařízení a technologií, včetně CISCO, Aruba a F5.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost